KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406459
nr 1640 6459
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:02:37
1/9 13:18:31