KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229097
nr 1622 9097
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad, blommor. Olja på pannå, 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 38x32 cm
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:50:42
27/5 18:44:30