KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11795084

nr 1179 5084

Joël Mila

(1895-1985), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 1948. Olja på duk, 65x54 cm

Joël Mila, ursprungligen Mattsson, svensk bildkonstnär född 1895, död 1985 .

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 april 2018
kl 19:27:59

18/4 22:10:38 1      150 kr
23/4 19:22:59 2      Vinnande bud

Joël Mila

Läs mer om Joël Mila