KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14497441
nr 1449 7441
Jerzy Klat
(f. 1943), Polen
Oljemålning, Landskap med ekipage. Signerad. Olja på duk, 62x92cm, yttermått inklusive ram: 70x101cm
Jerzy Klat, bildkonstnär född 1943.
måndag 21 februari 2022
kl 19:57:20