KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17308231
nr 1730 8231
Jens Sinding Christensen
(1888-1980), Danmark
Oljemålning, Signerad, Fiskeläge. Olja på duk, 75x60 cm, yttermått inklusive ram: 88x74 cm
Jens Sinding Christensen, född 1888, död 1980, dansk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:09:57
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Jens Sinding Christensen
Läs mer om Jens Sinding Christensen