KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051350

nr 1305 1350

Jean Sellem

(f. 1941), Frankrike

Oljemålning, Jean Sellem. Signerad. Olja på pannå, 40x36 cm

Jean Sellem, fransk bildkonstnär född 1941.

måndag 3 februari 2020
kl 20:54:24

Jean Sellem

Läs mer om Jean Sellem