KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778075
nr 1377 8075
Jan Wysocki, "Nude lady". Signerad. Olja på duk, 80x60 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:45:13
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr