KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17375227
nr 1737 5227
Jan Hoogsteyns
(f. 1935), Belgien
Oljemålning, Jan Hoogsteyns (f. 1935), Signerad. Olja på pannå, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
Jan Hoogsteyns, bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:45:07
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)