KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916252
nr 1291 6252
J Berntsson, Hästar, Signerad, 1991. Olja på duk, 45x55 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:05:01
21/11 20:42:31
25/11 19:50:11