KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16969279

nr 1696 9279

Ivan Lindhe signerad, Daterad 1952, Damporträtt. Olja på duk, 53x44 cm, yttermått inklusive ram: 65x57 cm

Utrop:

600 kr

måndag 28 april 2025
kl 20:04:23