KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16557083
nr 1655 7083
Ivan Humbla
(1888-1962), Sverige
Oljemålning, Lystande tranor, Hornborgasjön. Signerad, daterad 1954. Olja på duk, 53x71 cm, yttermått inklusive ram: 65x85 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:43:51
300 kr
400 kr
Ivan Humbla
Läs mer om Ivan Humbla