KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218116
nr 1721 8116
Ivan Bergdahl
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, Signerad, Rosa vinterafton. Olja på duk, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 44x54
Ivan Bergdahl, svensk målare född 1929.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 september 2025
kl 18:46:17
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)