KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556020

nr 1455 6020

István Bognar. Stockholmsmotiv. Signerad I Bognar. Olja på duk, 18x28cm, yttermått inklusive ram: 33x43cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 mars 2022
kl 21:02:12