KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15144217
nr 1514 4217
Isto Jakola
(f. 1940), Finland
Oljemålning, "Målning". Signerad, daterad -81. Olja på duk, 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 24x30 cm
Isto Jakola, finländsk målare född i Oulu 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:23:01
9/1 18:03:49
300 kr
9/1 18:10:23