KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656451

nr 1365 6451

Ingrid Nordström

(1933-2004), Sverige

Oljemålning, "Granatäpplen". Signerad. Olja på duk, 38x46cm, oramad

Ingrid Nordström, svensk bildkonstnär född 1933, död 2004.

måndag 7 december 2020
kl 18:52:19

Ingrid Nordström

Läs mer om Ingrid Nordström