KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609544

nr 1460 9544

Ingrid Ahlin (1923-2013), Stilleben. Signerad, daterad 1983. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 46x61 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 april 2022
kl 19:50:57

11/4 18:39:08 1      Vinnande bud