KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609543
nr 1460 9543
Ingrid Ahlin (1923-2013), Modell. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 36x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:11:07
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr