KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374082

nr 1337 4082

Humberto Couet, Signerad. "Promenad mot solen", Olja på pannå, 32x23 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:13:14