KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16784296
nr 1678 4296
Hugo Öfverström (1900-1973), Sverige. Signerad, fiskeläge. Olja på pannå, 65x80 cm, yttermått inklusive ram: 80x95 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 februari 2025
kl 18:15:12
8/2 13:56:19