KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17113244
nr 1711 3244
Hugo Öfverström (1900-1973), Sverige. Signerad, fiskeläge. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 juni 2025
kl 19:25:39
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr