KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17099018

nr 1709 9018

Holger Hansson. Signerad, daterad - 68, segelbåt. Olja på duk, 37x21 cm, yttermått inklusive ram: 49x33 cm

Utrop:

500 kr

måndag 16 juni 2025
kl 20:06:16