KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051121
nr 1305 1121
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Oljemålning, Höglund, Sverige. Bäck. Signerad. M. Olja på duk, 48x61 cm
måndag 3 februari 2020
kl 19:05:51
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund