KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636631

nr 1363 6631

Hjalmar Linde

(1864-1948)

Oljemålning, Hjalmar Linde (1864-1948), "Visby". Signerad. Olja på duk, 51x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:32:03