KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893354
nr 1589 3354
Hjalmar Grahn
(1882-1949), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad 36. Olja på pannå, bildmått: 64x52 cm, yttermått inklusive ram: 77x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:32:17
1.600 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Hjalmar Grahn
Läs mer om Hjalmar Grahn