KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17008238
nr 1700 8238
Henri Bonhotal, Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 37x32
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 maj 2025
kl 21:00:10
300 kr