KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16536168
nr 1653 6168
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Regatta. Signerad. Olja på duk, 39x99 cm, yttermått inklusive ram: 42x102 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 19:06:37
22/10 21:38:45
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel