KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16284066
nr 1628 4066
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 118x60 cm, yttermått inklusive ram: 127x70 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:10:04
300 kr
350 kr
400 kr
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel