KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243223
nr 1524 3223
Helge Frender
(1906-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 43, kustlandskap. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 43x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:05:11
150 kr