KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16557099
nr 1655 7099
Helene Fahl
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Flicka vid sjö. Signerad, daterad 2019, oramad. Olja på duk, 92x73 cm
Helene Fahl, svensk konstnär född 1957.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:29:42
4/11 18:24:42