ART / Oil paintings / Oil painting 16292102
nr 1629 2102
OIL PAINTING
Helena Wikström, monogramsignerad (samt signerad a Tergo), still life with flowers. Oil on canvas: 85x68 cm, outer dimensions including frame: 87x70 cm,
Helena Wikström, monogramsignerad (samt signerad a Tergo), blomsterstilleben. Olja på duk: 85x68 cm, yttermått inklusive ram: 87x70 cm
1500
SEK 1200
Monday June 17 2024
at 19:45:50
1.000 kr
1.100 kr
- Thema-auction
Jun 17
Kvinnliga Konstnärer
Read more about Kvinnliga Konstnärer