KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618331

nr 1561 8331

Haruo Sézaki (1907-1977), Sverige. Signerad, motiv från Öland. Olja på pannå, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x56 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:06:22

2/9 11:47:34 1      300 kr
4/9 20:01:22 2      Vinnande bud