KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13441106

nr 1344 1106

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1964, "Kungsträdgården 1". Olja på pannå, 34x47cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:27:44

25/8 20:35:13 1      400 kr
31/8 20:17:56 2      Vinnande bud

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann