KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667187

nr 1266 7187

Harry Sahlin

(1905-1987), Sverige

Oljemålning, "Förvårsdag Hornberga". Signerad, daterad 76. Olja på pannå, 61x50 cm

Harry Emanuel Sahlin, svensk målare född 1905, död 1987

Utrop:

400 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:06:14

Harry Sahlin

Läs mer om Harry Sahlin