KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767099

nr 1376 7099

Harry Musgrave

(1854-1935), Storbritannien

Oljemålning, Havsmotiv. Signerad. Olja på duk, 44x64cm, yttermått inklusive ram: 64x84 cm

Kondition: krackeleringar

Harry Musgrave, bildkonstnär född 1854, död 1935.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:55:45

31/1 22:51:48 1      Vinnande bud

Harry Musgrave

Läs mer om Harry Musgrave