KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003330
nr 1400 3330
Harald Sandberg
(1912-1983), Sverige
Oljemålning, "Träd, Öland". Signerad. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Ivar Harald Sandberg, svensk bildkonstnär född 1912, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:16:56
29/5 15:01:24
Harald Sandberg
Läs mer om Harald Sandberg