KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487593
nr 1248 7593
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1928, Utsikt från fönster. Olja på pannå, 56x39
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:03:06
15/4 09:24:26
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg