KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406136
nr 1640 6136
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Oljemålning, Skärgård. Signerad. Olja på pannå, bildmått: 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 25x31 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:46:11
1.000 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg