KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14275308
nr 1427 5308
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad, kustmotiv. Olja på pannå, 48x59cm, yttermått inklusive ram: 63x74cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:03:57
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg