KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774330
nr 1577 4330
Harald Klinckowström
(1897-1973), Sverige
Oljemålning, Träd vid tjärn. Signerad. Olja på pannå, bildmått: 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 34x43 cm
Harald Klinckowström, svensk målare född 1897, död 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:07:46
12/11 10:26:11
Harald Klinckowström
Läs mer om Harald Klinckowström