KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847344

nr 1684 7344

Hans Ripa (1912-2001), Sverige. Signerad, sydländsk stad. Olja på pannå, 46x56 cm, yttermått inklusive ram: 67x76

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 mars 2025
kl 19:47:02

2/3 20:51:41 1      100 kr
3/3 19:42:02 2      Vinnande bud