KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613157

nr 1461 3157

Hans Mets. Caféexteriör. Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, 40x48 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 18 april 2022
kl 19:34:40