KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13071542
nr 1307 1542
Hans Hermansson
(f. 1930), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 44x49 cm
Hans Hermansson, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:07:55
17/2 12:24:01