KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316469

nr 1331 6469

Hans Hermansson

(f. 1930), Sverige

Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på pannå, 24x18 cm

Hans Hermansson, svensk bildkonstnär född 1930.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 juni 2020
kl 20:35:42

31/5 23:42:38 1      Vinnande bud

Hans Hermansson

Läs mer om Hans Hermansson