KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17142392
nr 1714 2392
Hans Gyde Petersen (1863-1943), Vårlandskap. Signerad. Olja på duk, 33x44 cm, yttermått inklusive ram: 49x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:58:44
100 kr
150 kr