KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044147
nr 1604 4147
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv, signerad. Olja på pannå, 59x79 cm, yttermått inklusive ram: 73x93 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:21:13
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson