KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712032
nr 1571 2032
Hanna Szyvotovska (f. 1970, Ukraina). Signerad, daterad 2018. "Morgon över staden". Signerad, daterad 2018. Olja på duk, 80x60cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:04:50
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE