KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553139
nr 1555 3139
Halvar Halvorsen, marint motiv. Signerad. Olja på duk, 101x66 cm, yttermått inklusive ram: 120x86 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 19:37:55
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)