KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497498
nr 1249 7498
Halvar Halvorsen, Lofoten, signerad. Olja på duk, 47x64
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:14:19
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr