ART / Oil paintings / Oil painting 13789090
nr 1378 9090
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Håkan Nyberg (1938-2013), Sweden. Signed with monogram. Oil on canvas, 130x100,
OIL PAINTING, Monogramsignerad. Olja på duk, 130x100 cm, yttermått inklusive ram: ca 133x103 cm
Håkan Nyberg, Swedish artist born 1938, dead 2013.
600
SEK 350
Monday February 15 2021
at 20:58:53
11/2 17:37:46
300 kr
15/2 20:53:11