KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546653

nr 1354 6653

Hadar Jönzén

(1885-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad, Ölandskust Ottenby. Olja på duk, 46x55cm

Hadar Jönzén, svensk målare född i Stockholm 1885, död 1977.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:18:34

18/10 23:44:04 1      Vinnande bud

Hadar Jönzén

Läs mer om Hadar Jönzén